TESTOVACÍ VERZE

AKCE

PŘEDVÁNOČNÍ BONUS – sada JMENOVEK na vánoční dárky

Ke každé objednávce prostřednictvím portálu Fokapo Vám přibalíme dárek – sadu VÁNOČNÍCH JMENOVEK.

Budeme rádi, když některá z nich bude třeba u dárku od Fokapo. Fotokniha nebo kalendář s osobními fotkami totiž potěší každého.

Akce platí pro objednávky na www.fokapo.cz v termínu 13.11.-15.12.2017. Dárek bude odeslán společně s Vaší zakázkou.

DÁRKOVÉ POUKAZY

V předvánoční čas (4.-18.12.2017) nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZY v hodnotě 1000, 1500 a 2000,- Kč (na vyžádání i v hodnotě vyšší). Poukazy jsou ve vánočním designu a jsou ideální jako vánoční dárek. Obdarovaný si totiž vytvoří dárek sám a podle svých představ. Nemůžete se proto „netrefit“! Poukaz lze využít na všechny produkty, objednávané prostřednictvím editoru Fokapo tzn. fotografie, fotoknihy, kalendáře a pohlednice. Platný je až do konce roku 2018.

Dárkové poukazy můžete objednávat na adrese pastorcakova@zstudio.cz (Petra Pastorčáková).

Hezké vánoce!

Kalendář 2018 z nejkrásnějších snímků fotosoutěží Fokapo

V termínu od 3.11. do 3.12.2017 si u nás můžete sestavit a nechat vytisknout kalendář dle vlastních představ a vkusu. Pro váš osobní ORIGINÁLNÍ NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ na rok 2018 nabízíme 32 nejzdařilejších fotografií, které se letos zúčastnili našich fotosoutěží.

Podrobnosti celé akce najdete ZDE.

Kalendář 2018 z fotografií Petra BAMBOUSKA

Až do 31.1.2018 si u nás můžete objednat kalendář z fotografií Petra BAMBOUSKA. Na výběr máte buď už hotový kalendář „Pantanal 2018“ nebo si můžete sestavit kalendář vlastní! Volit můžete z 30 nej snímků na téma „Tropická příroda“.

Podrobnosti celé akce najdete ZDE.

Nabídka pro fotografy, sportovní kluby, nadace atd.

Fokapo nabízí podporu všem, kteří chtějí prezentovat své fotografie v nástěnném kalendáři, ale nejsou si jistí, kolik kusů by měli nechat vytisknout. Máme řešení!

Nemusíte tedy do tisku investovat žádné peníze navíc a rozdáte všechny kalendáře, které objednáte.

Nabídka platí pro nástěnné kalendáře Fokapo formátu A3 v materiálu KL 200g. Jednotlivé osoby či organizace mohou využít každou z nabídek pouze 1x v kalendářním roce.

V případě zájmu kontaktuje Petru Pastorčákovou na telefonu 577 009 768 nebo na e-mailu pastorcakova@zstudio.cz.