TESTOVACÍ VERZE

O NÁS

Představení společnosti

Z STUDIO, spol. s r.o., je specialista na komplexní výrobu propagačních tiskovin a návodů. Po 18ti letech spolupráce s nadnárodními firmami a továrnami jsme se rozhodli nabídnout naše služby i široké veřejnosti. Více na www.zstudio.cz.
Projekt www.fokapo.cz je srdeční záležitost společnosti Z STUDIO, která rozumí potřebám fotografů a všech, kteří trvají na maximální kvalitě vytištěných fotografií.
Naším cílem je nabídnout zákazníkům originální grafické nápady a kvalitní tisk, ať už se jedná o amatérské záběry rodiny, nebo profesionálně nafocenou exotickou krajinu.

Lidé

Ing. Ondřej Záruba – zakladatel společnosti Z STUDIO, vášnivý cestovatel a fotograf. Jeho touha ulovit objektivem ten nejlepší záběr ho žene po celém světě – od Islandu přes Mexiko až po Antarktidu. Ze svých fotografií vyrábí nástěnné fotokalendáře a fotoknihy. Získal četná ocenění v mezinárodních fotografických soutěžích. Více info na www.zarubafoto.cz.

Ing. Jan Budinka – projektový manažer oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti Z STUDIO. Jeho koníčkem jsou informační technologie a zajišťuje, aby vaše tvoření fotoproduktů a objednávky probíhaly hladce.

Michaela Miklová – grafička ve společnosti Z STUDIO, která pro vás vybírá atraktivní náměty a připravuje design šablon fotoknih, fotokalendářů a dalších produktů.

Matouš Pátek a Radim Štěpáník – tiskaři ve společnosti Z STUDIO certifikovaní na práci se strojem HP Indigo. Dohlíží na maximální kvalitu tisku vašich zakázek.

Pracovníci ruční kompletace – vážou kalendáře a fotoknihy do kroužkové vazby, zpracovávají lepenou vazbu a připravují tiskoviny k odeslání do vašich rukou.

Technologie

Disponujeme kvalitním technickým vybavením pro tisk fotografií, fotoknih, fotokalendářů, obrazových publikací a dalších fotoproduktů.
Tiskneme unikátní technologií „digitální ofset“ na stroji HP Indigo. Tato technologie v sobě kombinuje kvalitu ofsetového tisku s rychlostí tisku digitálního.
Fajnšmekrům nabízíme extra službu nazvanou Hi-Fi tisk®, kterou však realizujeme zakázky až od 300 ks.
Neustále testujeme nové papíry a substráty vhodné pro tisk fotografií a zaručující fotorealistický tisk.

Certifikace

Ocenění